Rok za oddajo vlog za leto 2009 je 28. 2.2010

Vloge za sofinanciranje izobaževanj v letu 2009 oddajte do konca februarja

Delodajalci, ki ste svoje zaposlene izobraževali v letu 2009, oddajte vloge za sofinanciranje izobraževanj svojih zaposlenih do konca februarja 2010.

Naj vas še enkrat opozorimo na to, da so sredstva za sofinacniranje izobraževanj zaposlenih, ki imajo sklenjene pogodbe o zaposlitvi pred 31. julijem 2008, še vedno na voljo na Skladu za izobraževanje delavcev pri s. p. Ljubljana, kjer se med dokumenti nahaja tudi vloga za sofinanciranje izobraževanj.

Za vse tiste zaposlene, ki imajo sklenjene pogodbe o zaposlitvi po 31. juliju 2008, pa je pristojen Zavod za izobraževanje delavcev. Na naših spletnih straneh se med dokumenti nahajajo obrazci za sofinanciranje izobraževanj. Za vsa izobraževanja, ki so bila izvedena v letu 2009, pričakujemo vaše vloge do konca februarja 2010.

Vabljeni!

E-novice

Prijavite se na naše e-novice in enkrat na mesec vas bodo v Vašem elektronskem predalu čakale sveže novice.

Izdelava kABI d.o.o.